O nas

KIM JESTEŚMY?


Techniką sanitarną i grzewczą zajmujemy się od ponad 20 lat. W tym czasie zdobyliśmy niezbędną wiedzę i doświadczenie, które pomagają nam zaproponować naszym Klientom rozwiązania najbardziej dopasowane do Ich indywidualnych preferencji, możliwości i potrzeb. Przy doborze systemu instalacji zawsze staramy się kierować zasadą zdrowego rozsądku i końcowym wynikiem ekonomicznym zastosowanych rozwiązań, nie zapominając o środowisku naturalnym. Oferowane przez nas urządzenia prezentują wysoki poziom zaawansowania technologicznego i mają jedną z najwyższych sprawności na rynku!

Wybierając naszą ofertę wybierają Państwo jednocześnie firmę, która przeprowadzi Was bez problemów przez inwestycję pt. „Ogrzewanie domu z pompą ciepła lub kotłem kondensacyjnym” począwszy od fazy projektu, poprzez realizację, aż po serwis. Bardzo ważne jest, aby z wyborem systemu ogrzewania nie czekać do ostatniej chwili. Im wcześniej mamy możliwość rozmowy, tym mniejsze mogą być później nakłady inwestycyjne. Szczególnie, gdy do ogrzania domu i ciepłej wody planujemy pompę ciepła, warto zacząć rozmowy jeszcze przed rozpoczęciem pierwszych prac budowlanych. Możemy wtedy zrezygnować z niektórych kosztownych rozwiązań, np. takich jak komin czy przyłącze gazu, co znacząco obniży koszty i sprawi, że rozwiązanie z pompą ciepła wcale nie musi być dużo droższe od tradycyjnego.

Pamiętajmy, że tak naprawdę sama pompa ciepła jest tylko „spinaczem”, a więc elementem łączącym dolne źródło ciepła (grunt, woda, powietrze) i górne źródło ciepła (instalacja wewnętrzna). Jeżeli dolne, bądź górne źródło ciepła nie zostaną właściwie zaprojektowane i wykonane, wówczas żadna pompa ciepła nie zapewni prawidłowej pracy układu centralnego ogrzewania.

.

pobrane

NASZE ATUTY

about03

Do wszystkich realizowanych projektów podchodzimy z pełnym zaangażowaniem., zapewniając najwyższej jakości doradztwo przy wyborze i montażu instalacji. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy inżynierskiej.

NASZA MISJA

about04

Naszą misją jest profesjonalna i kompleksowa realizacja usług w zakresie instalacji sanitarnych. Propagujemy nowoczesne systemy jako alternatywne rozwiązania dla tradycyjnych projektów.

CELE

about05

Naszym nadrzędnym celem jest stałe podnoszenie standardów świadczonych usług. Cel ten wypełniamy poprzez rzetelną i fachową obsługę. Powierzone zadania realizujemy starannie i terminowo, stosując materiały sprawdzonych dostawców i producentów.

Posiadamy certyfikat dla przedsiębiorców FGAZ

Urząd Dozoru Technicznego, działając jako jednostka certyfikująca przedsiębiorców wydaje certyfikaty dla przedsiębiorców zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 15 maja 2015r. (Dz. U. 2015, poz.881), o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych.

Certyfikat, zgodnie z art. 29 ww. ustawy powinien posiadać przedsiębiorca prowadzący działalność polegającą na instalacji, konserwacji lub serwisowaniu:

  • stacjonarnych urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła,
  • systemów ochrony przeciwpożarowej ze stacjonarnymi zbiornikami, zawierających fluorowane gazy cieplarniane.

certyfikat

CERTYFIKATY

Szukasz doświadczonej i rzetelnej firmy do swojego projektu?